«Крок до Олімпу»

«Крок до Олімпу».

Галерея > Фото звіт

16.05.2018 року Херсонський ясла-садок № 22 компенсуючого типу для дітей з вадами зору гостинно приймав у себе вихованців ЗДО № 8 та ЗДО №37 у рамках ІІ туру міської олімпіади «Крок до Олімпу». Колективом ясла-садка були створені всі умови для комфортного перебування маленьких гостей у нашому садочку. Чудовий спортивний майданчик, яскрава розмітка, атрибути та святкове оздоблення, надали дітям можливість не тільки продемонструвати свої вміння, навички, силу, а й отримати незабутні емоції та враження і допомагали їм у цьому веселі пірати. Щоб відпочити та відновити сили, діти прийняли участь у танцювальному флешмобі.
Вітаємо всіх маленьких спортсменів зі святом здоров’я та бажаємо подальших перемог!