Відшуміли Новорічні свята Херсонський дитячий ясла-садок №22 компенсуючого типу для дітей з вадами зору Херсонської міської ради

Відшуміли Новорічні свята.

Галерея > Фото звіт

Відшуміли Новорічні свята у Херсонському ясла-садку № 22.
Святковий настрій відчувався на кожному кроці: ошатно прикрашена ялинка виблискувала яскравими кульками, гірлянди мерехтіли різнокольоровими вогниками,але прийшов час прощатися з нашою ялиночкою-красунею до наступного Нового року. У період новорічних свят, і діти і дорослі багато мріяли,загадували бажання, вірили в справжні чудеса і отримали багато гарних вражень та подарунків.
Приємним здивуванням стали щирі вітання та солодкі подарунки від нових друзів ясла-садка – Міської публічної бібліотеки(філія № 2 Херсонської централізованої бібліотечної системи) та ТОВ «Кворум Нафта», які подарували дітям цікаву, незабутню зустріч та море позитивних емоцій. Новорічні ранки вийшли змістовними, емоційними і цікавими для малюків і дорослих.
До побачення ялиночко!!!!! До наступного року!!!!