Наші справи - Херсонський ясла-садок №22 компенсуючого типу для дітей з вадами зору Херсонської міської ради

Title
Перейти к контенту

Наші справи

До уваги!
Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної ради від 24 листопада 2016 року № 131 запроваджено «гарячу» телефону лінію Херсонської обласної ради та визначено  її телефонні номери з безкоштовним обслуговуванням:
- для населення області – 0-800-507-574;
- для мешканців міста Херсона - 45-51-89.

Стан комплектації груп ясла-садка на 01.09.2019 року:
- 2 ясельні групи (діти від 2-х до 3-х років) –  13 дітей;
- 2 молодші групи (діти віком від 3-х до 4-х років) – 14 дітей;
- 3 старші групи (діти віком від 5-ти років) – 6  дітей.


Вересень 2018 року
До Дня українського дошкілля у ясла-садку пройшло свято-вітання улюблених педагогів. Майданчики перетворилися на різні майстерні, творчі студії та арт-павільйони. Діти демонстрували свої вміння,гарний настрій та задоволення від спільної діяльності, від колективних вітань,від гарно прикрашеного садочка,музики з усіх сторін,чарівників-клоунів та великої кількості гостей. До свята діти намалювали портрети улюблених педагогів, а всіх українських освітян ясла-садок привітав у репортажі телерадіокомпанії «Скіфія»
  
У вересні ясла-садок гостинно зустрів слухачів курсів КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Директори та вихователі-методисти ЗДО Херсона та області були учасниками майстер-класів казко терапії, проведення з дітьми інноваційних дидактичних ігор,діяльності з ліплення з різних матеріалів та процесу виготовлення цих матеріалів,ознайомилися з новинками в музичному вихованні. Зустріч педагогів була цікавою,корисною як для гостей так і для педагогів ясла-садка.
  
Жовтень 2018 року
До Дня українського козацтва у ясла-садку пройшли змагання «Завзяті козачата». Діти змагалися у спритності,швидкості,витримці,демонстрували спортивні уміння та емоційне завзяття, а педагоги та батьки раділи успіхам малечі.
Вітаємо всіх українців зі святом!
  
Херсонський ясла-садок № 22 в черговий раз провів позапланові навчання по відпрацюванню плану евакуації дітей та дорослих з будівлі ясла-садка н а випадок НС. Дорослі спрацювали оперативно: через 5 хв. всі діти та працівники були на вулиці. Педагоги мали необхідні документи, помічники-вихователів – ковдри,щоб загорнути дітей. Через 2 хв. Знову повернулися в будівлю закладу. Малеча була задоволена грою на швидкість та спритність, шкодували тільки про те, що так мало часу провели на вулиці,загорнуті в ковдри і знову прийшлося одягати куртки.
  
Вже стало доброю традицією ясла-садка вітати молодих вихователів у стінах свого закладу. Три роки поспіль «Школа професійної адаптації та наставництва» проводиться у ясла-садку. Цього року темою зустрічі було «Планування освітнього процесу». Свої знання,свій досвід з теми молодим вихователям нашого міста запропонувала  вихователь-методист закладу Ковальова С.В.Зустріч була корисною, цікаво, інформативною, сподіваємось отриманні знання допоможуть молодим колегам правильно і без труднощів планувати свою діяльність з маленькими дошкільнятами.  
До нових зустрічей!
25 жовтня до Херсонського ясла-садка 22 завітали справжні інспектори дорожньо-патрульної служби. Ірина  та В’ячеслав запропонували дітям цікаву бесіду про правила поведінки на дорозі, провели ігри та тренування зі старшими дошкільниками, задали дітям безліч корисних питань. Дітлахи ясла-садка, на радість та гордість педагогів, продемонстрували гарні знання з теми, відповідали швидко, впевнено,з захопленням грали. Працівники патрульної служби схвалили обізнаність дітей, а педагоги закладу оцінили педагогічні здібності інспекторів.
Ура, у нас канікули!
Протягом канікулярного тижня у дітей Херсонського ясла-садка № 22 було дуже багато цікавих справ. В понеділок до ясла-садка завітав ляльковий театр з веселими пригодами на незвичайному острові, а у вівторок діти старших груп відвідали НВК № 51 ім.Г.О.Потьомкіна,щоб доторкнутися до «шкільного життя», про яке вони, майбутні первачки, так мріють.
Третій день канікул для наших дітей розпочався новими враженнями від знайомства з Всесвітом під куполом мобільного планетарію.
В передостанній день канікул ясла-садок перетворився в велику творчу майстерню. Діти з захопленням малювали на молоці, виконували малюнки зубними щітками, поролоновими губками, виконували аплікацію в змішаній техніці, роздмухували плями для отримання чудернацьких зображень.
А у п’ятницю, на завершення, під музику та веселий сміх, під оклики вболівальників діти демонстрували свої спортивні досягнення, витримку, силу, уміння працювати в команді.
Всі дні у вікно заглядало сонечко… Хай завжди буде СОНЦЕ, хай завжди буде НЕБО,хай завжди будуть ДІТИ, хай завжди буде МИР!!!
  
Поки малеча ясла-садка відпочиває, в методичному кабінеті закладу наші вихователі брали участь у майстер-класі «Нетрадиційні методи малювання»,оволодівали сучасними техніками малювання,щоб потім навчати малюків створювати «шедеври» з допомогою нитки,рідкої фарби,звичайної солі тощо.  
Всі ми родом з дитинства і дорослі, як діти раділи, що навчилися, що в них все вийшло. До передачі умінь дітям готові!
Ось такі поробки виготовили дошкільнята ясла-садка 22 разом із люблячими і творчими батьками на конкурс «Еко – іграшка», організований у рамках підготовки міської екологічної конференції «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета». Вчимося самі і вчимо дітей берегти і захищати довкілля.
На початку листопада в ясла-садку відзначали «Свято осені». Діти дякували осені за тепло,дивовижну красу,щедрий врожай. Малеча із задоволенням грала в ігри, співала пісні, розповідала вірші про цю прекрасну і чарівну пору року. Протягом всього свята у вікно музичної зали заглядало ласкаве сонечко і раділо разом з дошкільнятами!
  
Ранок, на дорогах метушня,транспорту обмаль, а у Херсонському ясла-садку 22 затишно, дiти i дорослi чекають молодих вихователiв ЗДО мiста на заняття Школи адаптацii та наставництва. Сьогоднi опрацьовували тему "Соцiально-моральний розвиток особистостi". Педагоги спостерiгали , як дiти допомагали Пiвнику лiпити пирiжки,перетворившись на мишенят , але вже чемних та працелюбних ; занурившись у дитинство, грали в iгри на виховання моральных якостей...Грали i спостерiгали , що в тiльки-но створе них стосунках панували довiра , допомога ,ввiчливiсть та доброта. Отже , всi отримали користь вiд зустрiчi.
Сьогоднi в Херсонському ясла-садку 22 вiдбулося свято майстерності. Досвідчені педагоги старших груп ділилися своїм досвідом з колегами закладу.
Вихователь Щирук Р.Л. запросила дiтей до осiннього парку, де вони насолоджувалися ароматом осіннього листя та розповідали про те, яка гарна осінь. В iншiй групi разом з вихователем Аргуновою Л.В. дiти досліджували осінні явища, допомагали тваринам готуватися до зими, вчилися правильно поводитися в лісі. А вихователь Онопрієнко М.І. з дітьми своєї групи вчила педагогів розрізняти голосні та приголосні звуки, складати речення, добирати короткі та довгі слова, рахувати та позначати звуки на схемах, щоб у школі діти добре читали та грамотно писали.
День був цiкавим,  емоцiйним та результативним для дорослих та майбутнiх школярів.
  
12 Грудня в ясла-садку відбулося свято майстерності . Досвічені педагоги разом з дітьми презентували колегам нові форми роботи по вирішенню математичних завдань, театралізації знайомої казки, демонстрували  вміння складати розповідь про зимову пору року та під чарівну музику  майстрували годівнички для зимуючих пташок.  На кожному із занять педагоги  показали майстерне використання сучасних  інтерактивних технології  з допомогою яких  дітлахи здобували знання  у пригодах  квестом   разом зі смішариками, героями сучасних та давніх маминих казок!   
Назад к содержимому